ואצאפ

אירועים במלון צפורי

יש לכם אירוע?

השאירו פרטים ונחזור אליכם
אנא מלאו את טופס - יש לכם אירוע?

סוגי אירועים

זה לא סוד שהבסיס לאירוע מושלם הוא המקום, האווירה, הארוחה, הנוף , התנאים הסביבתיים ועוד. רשת מלונות צפורי מהווה תשתית מלאה לאירוע מוצלח עם אווירה טובה וברמה גבוהה.

1. שבתות

מכירים את המשפט הנפוץ "אין כמו שבת בבית"? ברשת מלונות צפורי ישנו שילוב מנצח של אירוח שבתי מפנק ומהודר יחד עם אווירה חמה ומשפחתית המתאימה גם לאוהבי השבתות באווירה חמה וביתית. איך עושים את זה? בחגים ובשבתות מקפידה רשת המלונות על תפילות מרוממות ומהודרות, סעודות בטוב טעם עם רמה קולינרית גבוהה בשילוב עם תפריט המבוסס כולו על מנות שבתיות מסורתיות.

 

ברחבי המלון ישנה הקפדה הלכתית על קלה כבחמורה, מטבע הדברים קהל האורחים כולו מאנ"ש, אורחים היוצרים אווירה שבתית מושלמת. רשת מלונות צפורי- המקום המושלם לשבת אירוע אם יש לכם שבת חתן, שבת בר מצווה, ברית בשבת או כל אירוע אחר- רשת מלונות צפורי הינו המקום המושלם לחגוג בו אירוע ברמה הגבוהה ביותר מכל הבחינות המלונות מציעים עריכת שולחנות מעוצבים לאירוע, תפריט עשיר ברמה קולינרית גבוהה, הגשה אישית או בבאר מעוצב.

 

תפילות ברוב פאר והדר בבית כנסת המהודר של המלון. לובי מפואר בצפורי בכנרת ומשטחי דשא בצפורי בכפר, להתקבצות המשפחות לפני ואחרי הסעודות. שרות מן השורה הראשונה, מלצרים אדיבים, אופציה להדפסת ברכונים ואביזרים נוספים להשלמת האירוע. אפשרות להזמנת צלם ליום שישי. ובמשפט אחד- כל מה שיוצר לכם שבת אירוע מושלמת תחת קורת גג אחת.

2. ארועי חברה ואירועים עסקיים

אם יש לכם אירוע עסקי, מלון צפורי בכפר זהו המקום.

מלון צפורי מאפשר עריכת אירוע בשטח פתוח או באולם סגור ניתן לפצל או לאחד אולמות על פי הדרישה.

ניתן לחלק את האירוע לאולמות כינוס ודיון, אולמות לארוחה ואולמות להרצאות וסדנאות ברשות המלון ציוד הגברה משוכלל, מסכים, וכל מה שדרוש להפקת אירוע מוצלח.

מספר מוזמנים: 20- 500 איש | ארוחה: חלבי/בשרי/פרווה | הגשה: הגשה אישית או מזנונים | הרחבות: מנות צמחוניות וללא גלוטן בהזמנות מראש

3. ארועים משפחתיים:

בר מצווה / בת מצווה / בית / אירוסין 

 

אם אתם עומדים בפני אירוע משפחתי, מלון צפורי מעניק לכם את כל הציפורים במכה.

אולם אירועים סגור או מתחם פתוח, סעודת מצווה מכובדת ומפוארת בהפקת שף המלון, אווירה נעימה, מלצרים אדיבים, סביבה אלגנטית ונעימה – תשתית מלאה ליצירת אירוע מושלם.

 

מספר מוזמנים: 20- 500 איש | ארוחה: חלבי/בשרי/פרווה | הגשה: הגשה אישית או מזנונים | הרחבות בהזמנה מראש: מנות צמחוניות וללא גלוטן / שולחנות מעוצבים / באר מתוקים ופטיפורים מיוחדים / עיצוב אולם בידי מעצבת אירועים / צלם או צלמת

4. חתונות בוטיק

אם מאסתם בקונספט החתונות השגרתי, מלון צפורי מציע לכם חתונה מסוג אחר.

חתונת בוטיק יוקרתית ואינטימית, עם שילוב בין גן אירועים ובין אולמות חתונה קלאסיים תפריט מגוון ועשיר, ואווירת כפר קסומה שיוצרת שמחה מושלמת.

 

מספר מוזמנים: עד 500 איש | הגשה: שילוב של הגשה אישית ומזנונים | הרחבות בהזמנה מראש: מנות צמחוניות וללא גלוטן / שולחנות מעוצבים / באר מתוקים ופטיפורים מיוחדים / עיצוב אולם בידי מעצבת אירועים / צלם או צלמת.

5. אירועים משולבים

אם האירוע שלכם כולל שבת, כגון בר מצווה או חתונה בוטיק באפשרותכם לקבל חבילת אירוע מלאה, עריכת האירוע ביום חמישי כשהמשפחה הקרובה נשארת במלון לשבת השמחה המגיעה מיד לאחר האירוע.

 

צפו בחדרי המלון

אירועים שנערכו אצלנו