ואצאפ

נופשי נשים

אירועים קרובים

 

רשת מלונות צפורי השיקה מיזם חסר תקדים: סדרת נופשים לאשה החרדית. מתוך חשיבה על אורח חייה התובעני והעמוס של האישה החרדית, רואה הנהלת הרשת חשיבות רבה בהענקת ימי נופש לאישה, על מנת לאפשר לה "טעינת מצברים" באווירה נעימה, עם מנוחה ופינוקים ותכנים מרתקים, ארוחות שף מזינות בכשרות מהודרת.

 

נופשי הנשים כוללים שני ימים ולילה אחד, או שלשה ימים ושני לילות- על פי בחירת הנופשת. כל נופש מסדרת הנופשים כולל מופעי הווי ובידור, הקרנת סרט מרתק, ומגוון סדנאות ותכנים בהתאם לנושא הנופש. הנופשים כולם נערכים בהשקעה ובהקפדה יתרה על הפרטים הקטנים והגדולים מבחינה גשמית ורוחנית כאחד.

 

ימי הנופש נועדו לנשים בודדות, לקבוצת חברות או כמיזם גיבוש איכותי מטעם גופים שונים כגון וועדי עובדים, הסתדרות המורים, חברות הייטק נשיות, קבוצות נשים בעסק משותף, או כל גוף אחר המעוניין לשלוח נשים לנופש איכותי ומגבש, מטעין ומרומם, שכל אישה תצא ממנו עם אנרגיות חיוביות וכוחות לתת תפוקה טובה יותר ויעילה יותר.

חנוך לנער
חנוך לנער

ימי נופש מפנקים עם סדנאות והרצאות מעשירות בנושא חינוך ותורת הנפש. הנופש מתאים לנשים איכותיות וברמה גבוהה שרוצות מנוחה מעשירה ומרחיבת אופקים עם כלים לניהול שגרה נינוחה יותר בבית והבנת נפש הילדים ברמה גבוהה יותר.

שיהיה לך לבריאות
שיהיה לך לבריאות

שלשה ימי נופש המחוללים שינוי מידי. ימי העשרה המקיפים מגוון נושאים רחב בתחום הבריאות ומחוללים שינוי תודעתי ומעשי עם הרפיה לנפש ולגוף וכלים לאורח חיים בריא עם יישום קל ונגיש.

 

הנופש מתאים לנשים שהבריאות הנפשית, הגופנית והאסתטית חשובה להן, והן מעוניינות למלא את שליחות חייהן מתוך בריאות איתנה, עם אנרגיות חיוביות ושמחה תמידית.

אישה אל אחותה
אישה אל אחותה

נופש נשי באווירה מפנקת ומעשירה, הכולל מגוון רחב של סדנאות ופעילויות מן התחומים הנשיים בדגש על איכות ותכנים ברמה גבוהה.

 

הנופש מיועד לנשים שרוצות לבלות ולנוח באווירה מפנקת ונשית, להנות ממגוון תכנים בתחומים שונים, לקבל כוחות מחודשים ולהמשיך במרץ להיות נשים ואמהות במיטבן.

אמנות נשית
אמנות נשית

ימי נופש שנועדו לנשים בעלות נפש אמנית הרוצות לקחת פסק זמן לנוח בנופש מפנק ומעשיר, ולהרחיב אופקים בחברת נשים בעלות תכונות נפש דומות, שפה משותפת ותחומי התעניינות קרובים.

 

הנופש מיועד לנשים בעלות נפש גבוהה שרוצות לפתח את היצירתיות והדמיון ולקבל כלים להתפתחות אישית ומקצועית, ובד בבד לנוח ולאגור כוחות, בנופש תמציתי וממוקד.

ברוח בוגרת
ברוח בוגרת

ימי נופש מפנקים לנשים בגיל הזהב, עם נסיון חיים עשיר ושאיפה לנופש איכותי גדוש בתכנים עם תובנות וחוויות עכשיווית ונוסטלגיות. הנופש מעניק לנשים פסק זמן מהמרוץ היום- יומי וזמן לתכנון וחשיבה על השנים היפות שעומדות לפניהן. הנופש מיועד להעניק זמן איכות ופסק זמן לנשים שמאחוריהן מטען עשיר של שנות חינוך ילדים ותפעול בית שוקק, ולפניהן שנות עשיה ונחת מהשבט ההולך וגדל ומתרבה ודורש את שלו ללא הפוגה..

רואות את הנולד
רואות את הנולד

נופש מפנק ומלא בהעשרה וכלים לנשים לקראת לידה, אשר חוות תקופה מאתגרת ואינטנסיבית עם שילוב השגרה היום- יומית יחד עם השינויים והקשיים הניצבים ביצירת חיים חדשים.

 

הנופש מיועד לנשים שרוצות לקחת פסק זמן להערך לבאות, ושואפות להגיע ללידה עם מטען של אנרגיות וידע מספק שיהפוך את התקופה לחוויה מרגשת ומושלמת.

בניחוח קולינרי
בניחוח קולינרי

ימי נופש לנשים המתעניינות בעולם הקולינריה, ורוצות לקחת לעצמן ימי הפוגה לנוח ולהעשיר את הידע בנושאים שונים הקשורים למטבח. בנופש תערכנה סדנאות העשרה הכוללות כלים מעשיים לשדרוג המטבח בקלות, וטיפים להפקת ארוחות שף במטבח הביתי.

 

הנופש מיועד לנשים עם גישה ואהבה ליצירה קולינרית, שרוצות להתפתח ולהתמקצע בקלות, ולשלב מנוחה ונופש מפנק ומעשיר, שיוציא אותן עם ידע רב ואנרגיות חיוביות להמשיך לפנק את המשפחה ואולי גם לחשוב על הרעיון להפוך את התחביב למקצוע רווחי.

הרשמי עכשיו לאירוע הבא שלנו

מלאי את הפרטם ונחזור אליך להרשמה
אנא מלאו את טופס - הרשמי עכשיו לאירוע הבא שלנו